Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, ha valaki hashajtóval akar fogyni?

Figyelt kérdés
Anyukámra rájött a fogyókúra mánia és minden nap jár tornázni, meg keveset eszik, meg tisztára megőrült. Eleinte 80 kilóról indult. Január óta 21 kilót fogyott, most már le akar menni 55 kilóra. 45 éves. Néha amikor többet eszik, akkor beszokott venni egy hashajtót. Nagyon idegesít és mondtam már neki nem egyszer, hogy nem lesz ez így jó, de egyik fülén be a másikon ki. Nagyon jó a kapcsolatunk meg minden, de most irtó hülyén viselkedik és nem tudom mi ütött belé. Mit csináljak vele? Tavaly meghalt az anyukája és szerintem valahogy ezzel hozható összefüggésbe a viselkedése. Pszichológushoz nem fog elmenni, mert úgy gondolja, hogy neki olyanra nincs szüksége és csak sokba kerül.
2011. szept. 15. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő múlva a szervezet tartalékai kimerülnek. Ásványi anyag, vitamin, nyomelem hiányban fog szenvedni. Különböző betegségek sora fog előjönni és még a bélrendszerét is tönkreteszi a hashajtóval. Tehát, esélye sincs felszívódni bárminek is!
2011. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a drchenpatika szűztea kapszulájával fosattam magam.

Eredmény: -16 kiló és az addig kicsattanó egészséges fickónak idült orrdugulás és allergia. Ezt tette az immunrendszeremmel. Évek kellettek és iszonyat mennyiségű vitamin, hogy helyrejöjjek.

2011. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Azt hiszem sokat kell akkor innia mert kiszárad, vagy valami ilyesmi(de nem vagyok benne biztos, nem kell leoltani)
2011. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!