Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet ezt gyógyítani?

Hogyan lehet ezt gyógyítani?

Figyelt kérdés
Kiskoromban gyomorszűkülettel születtem meg,és sok ételt nem ettem meg.Mondhatni hogy az ételek 80% nem ettem meg.Az a baj hogy ez a mai napig nem változott. Sok ételt még mindig nem szeretek úgymond.Hogyan vegyem rá magam a rendes étkezésre?
2011. dec. 24. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
normális a testsúlyod? egészséges vagy egyébként?
2011. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és mik azok amiket megeszel?
2011. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. A gyomorszukulet szerintem nem a finnyassagot hozza elo, hanem azt hogy nem tudsz sokat enni semmibol.
2011. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

A felnőttkori "extrém válogatós embereknet" szelektív étkezési zavarosoknak hívják, ha alig pár ételből áll a repertoárod és az is kizáró ok, hogy az ételek textúájától, és állagától undorodsz, kizáró ok, akkor nálad is hasonló probléma lehet.

Ez máshogy nem megy, magadra kell erőszakolnod új dolgokat, illetve egy dietetikus nem árthat meg neked.

Súlyosabb esetekben pzsichológus segítsége is kérhető.

2011. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18-éves vagyok.A testsúlyom 55-kg,164-cm magas vagyok.Körülbelül 10-20ételt eszek meg.Igen kiskoromban kihánytam az ételeket ..mert hogy gyomorszűkületem volt/van. És elhagytam azokat az ételeket amik ezeket kihozták mármint a hányást. Lehetne ezt valahogyan gyógyítani?
2011. dec. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!