Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon nagy baj ha lenyeltünk...

Melinda- kérdése:

Nagyon nagy baj ha lenyeltünk egy hangyát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 17:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hirtelen volt és nem is vettem észre kólával nyeltem le de emelett szilár ételt is ettem csak késöbb vettem észre ://
2011. dec. 28. 17:47
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha élt akkor igen mivel szétcsípi a gyomros...ha nem élt akkor is menj el orvoshoz!!!
2011. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle.
2011. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ha az a kérdés, hogy lesz-e tőled valami bajod.

A hangya szempontjából már egy kicsit rázósabb a helyzet.


De akkor sem értem, hogyan lehet "később észrevenni" egy hangya elfogyasztását?!

2011. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer én is ettem egy hangyát. Szőlővel. Volt vagy 6 éve. Semmi bajom nem lett tőle. Mit gondolsz, a hangyászsün hogy él?
2011. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, elég nagy baj. Gondolj bele milyen lenne neked, nyugodtan pancsolsz a kóládban, erre jön valaki, és leküld a gyomrába, ahol aztán még utánad dobál egy csomó zöldséget meg halott állatok darabjait, és a végén szétmar a gyomorsava. Te se élveznéd...
2011. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ilyenkor itt ahol né lakom nincs orvos ügyelet se az a baj így egy nagyon korházba kell elmenni. De oda csak anyuék tudnak elvinni és ők nincsenek itthon sajna :// de a gyomrunkban van egy csomó folyadék amiben nem fullad meg? és tényleg ott vna a gyomor sav ami nem marja szét?
2011. dec. 28. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Oké, kapsz egy komoly választ.

EGYÁLTALÁN _NEM_ BAJ!


Gyomorsav szétmarja, plusz ha még teletömnéd magad savlekötő szerekkel, akkor se lenne semmi bajod a hangyától!

2011. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baj csak a hangyasav miatt lehetne, de mivel csak egy hangya volt, és nem csak azt etted, ezért semmi bajod nem lesz tőle.
2011. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, és kis plusz fehérje sosem árt.
2011. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!