Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen aminosavakat tudtok...

Milyen aminosavakat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

[link]

Én ezt néztem ki magamnak.3hónapja járok le terembe,szálkás vagyok,de tömeget nem bírok növelni,viszont tömegnővelőt nem tudok venni,mer' sok benne a szénhidrát és cukorbeteg vagyok.Fehérjék nagyon drágák,és ahogy nézem,az aminosavaknak van tömegnövelő hatásuk még.Valaki használja a fent említett terméket?Esetleg tud ajánlani valami nekem valót?


18/f


2011. dec. 28. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Most komolyan mit vársz egy doboz tablettás aminotól? Nincs tömegnövelő hatásuk.

Tömegnövelő hatása a jól összeállított étrendnek van. Attól hogy cukorbeteg vagy még lehet szénhidrátot fogyasztani. Ne mond nekem, hogy egyáltalán nem eszel szénhidrátot!

Fehérjék nagyon drágák... Szerinted minek használnának annyian fehérjéket, ha a legolcsóbb tablettás aminotól csak fele olyan eredményt lehetne elérni?


Mennyire vagy cukorbeteg? Inzulint kell használnod?

2011. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De,eszem szénhidrát tartalmú ételeket,de ezekben nagyon sok szénhidrát van.Így sem tudok túl sokat enni,és nem akarok még kevesebbet azér',hogy tömegnövelőt tudjak szedni.

Meg gondolom,sokan azér' vesznek fehérjét,mer' rohadt sok pénzük van.Nekem nincs pénzem fehérjére.Nem mond azt,hogy még a legcsórobb ember is inkább fehérjét vesz,mégha nem is tud utána miből ételt venni.

Inzulinus cukorbeteg vagyok,de kezelem,nincsenek szövődményeim.



Tanácsot kértem,nem kioktatást...

2011. dec. 28. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha fehérjére nincs keret, akkor aminora ne dobd ki a pénzed! Tényleg fölösleges. A legfontosabb úgyis egy jó multivitamin lenne.

Hány egység inzulint szúrsz egy nap?

2011. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
30 egység a nappaliból,10 az éjszakaiból...
2011. dec. 29. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!