Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, de hogyan?...

Niky kérdése:

Hízni szeretnék, de hogyan? Milyen tornát vagy táplálkozást és egyebeket tudnátok ajánlani. Nem sportolok, bár időm lenne.

Figyelt kérdés
Alapból vékony vagyok és nem vagyok hajlamos a hízásra. 25 éves vagyok és túl vagyok egy szülésen. 168cm és 50 kg vagyok. Szeretek enni és változatosan is eszek. Nem válogatok mindent megeszek. Talán az emésztésem túl gyors? Egy hónap alatt 3 kilót fogytam, talán azért mert feszült vagyok, ami 3 napon belül nagyjából megoldódik. Utána remélem könnyebb lesz híznom.
2011. dec. 19. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

dobd fel az ételeket

pl joghurtba, túróba, zabpehelybe teszel mézet és olajos magvakat

egy-egy marék olajos magvat elrágcsálsz, aszatl gyümölcsök, levesekbe reszelsz sajtot(pl a krémlevesek) gyümölcslevesbe teszel még mézet, tésztáss levesekhez több tésztát, nokedli avgy galuskát teszel

húsragokhoz több borsó, kukorica, hüvelyesekből többet eszel, kenyeret megkened és szórsz rá még magot(len, tökmag stb) 1-2 szelettel több sajt, még hozzá főtt tojáskarikák, felvágott

főzelékekből többször eszel lencsét, babot, borsót

gyümölcsökből-főleg banán többet

sütőben sütsz alufólián krumpliszeletek és azt rágcsaálod este tv közben, lefekvés elött egy pohár mézes tej, teába teszel mézet, ebéd után desszertnek tejes, túrós, gyümölcsös édeseggék

mézes, lekváros piritós

2011. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!