Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy érzem el vagyok savasodva,...

Úgy érzem el vagyok savasodva, - mi a legjobb, leghatékonyabb megoldás?

Figyelt kérdés

2012. jan. 2. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
citromos víz, citromos tea
2012. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mellőzd a zsíros kajákat és húsokat.
2012. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
lúgos víz,lúgosító kapszula
2012. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

A test ph értéke állandó. Súlyos betegségek (pl. rák) esetén változik meg a ph értéke, és ha meggyógyítanak, akkor visszaáll. De a lúgosítás nem fog meggyógyítani, ez csak mese.

Más dolog, amikor "sok a savad". Ez a gyomor betegsége, enyhébb esetben elég rá valami kekszfélét enni, esetleg elkerülni bizonyos ételeket, amik savat csinálnak (pl. hagyma, paprika - egyénfüggő), vagy ha nagyon egészségtelenül táplálkozol, akkor megváltoztatni a táplálkozási szokásokat. Súlyosabb esetben orvosi kezelésre, gyógyszerre van szükség.


Hiába reklámozzák, a fogyást sem a "lúgosítás" idézi elő. "Véletlenül" azok az ételek lúgosítanak, amik alacsony kalóriatartalmúak, és azok savasítanak, amik baromira hízlalnak. Nyilván fogyni fogsz, csak nem fogyókúrának fogod hívni.


Kérdezz meg egy belgyógyászt, ugyanezt fogja mondani.

2012. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Én is a citromot tudom ajánlani.ezaz egyetlen olyan savas étel, amely a szervezetben átalakul lugossá, ha jól tudom.

Negyedik válaszoló, neked meg köszi a hasznos infókat:)

2012. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"ezaz egyetlen olyan savas étel, amely a szervezetben átalakul lugossá"


A fa meg vaskarikává.

2012. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!