Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kinek milyen módszerrel...

Kinek milyen módszerrel sikerült több tíz kilótól megszabadulni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 14:36
 1/7 anonim válasza:

önmegtartóztatás :D ajánlom figyelmedbe.

de komolyan, ha te több tíz kilótól akarsz megszabadulni akkor valószínűleg több tíz kiló túlsúlyod van ami nagyon kevés százalékban lehet genetikai.

én azt javaslom ne "módszert" keress, csodakapszulákat stb.. egyél keveset és egészségeset, az a legjobb módszer! mindenképp meg kell szoknod azt hogy naponta 5ször étekezel, de mindig keveset és olyat ami nem hízlal. és természetesen a mozgás is fontos.

ilyen egyszerű a fogyókúra. találhatsz erről részletes leírást a neten.

röviden a kenyeret, a tésztát, a zsíros ételeket és legfőképp a cukrot nélkülöznöd kell. barnakenyeret egyél és abból is keveset. cukrot egyáltalán ne fogyazz, igyál zöld teát cukor nélkül. üdítők kilőve. természetesen zöldség gyümölcs minden mennyiségben. egyél fehér húsokat, de abból se sokat.

a rendszeres helyes étkezés és napi 2-3 kilóméter futás meghozza az eredményet, persze nem 1 és nemis 2 hónap alatt. de utána megszokja a szervezeted ezt a rendszert és nem fogsz újra meghízni.

2012. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Egy kiadós házastársi veszekedés, pár hetes haragszom rád, tuti módszer a fogyásra.
2012. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Paleolit étrenddel. 22 kiló mínusz.
2012. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
94%

Ez mindenkinél egyéni, hogy mire hajlandó. Először az elhatározás kérdése, mint a cigaretta letétele... Életmód és szemléletváltásnál kell elkezdeni, ezek híján hamar kudarcba fullad. :) Sőt, tűzd ki a célod hangosan, és cetlikre is. Kell, hogy tudd mitől térsz el ;-)

Nekem a rendszeres, napi ötszöri étkezés, a sokszor keveset módszerrel, és mellé hajnali futás, de csak addig, amíg bírom és jól esik, amit hetente növelek 2 m-rel. Este könnyű torna, nyújtás. DE! Hetente 2x aktív edzés, min. fél óra. Ez gyors és tartós. Tapasztalat :) Nekem 75-ről 60-ra sikerült eddig letornáznom magam. Azóta is hiányzik, ha kihagyok pár edzést... Pénzbe sem kerül, mert otthon csinálom.

2012. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem ne fogyj le.Saját hibámból mondom..elkezdtem fogyózni aztán hírtelen ledobtam 2 aztán 5 aztán 10 kgt...és most orvosról orvosra kell járnom mert anorexiás lettem.Nem eszem rendesen..ha meg igen ..akkor meg hánytatom magam. Úgyhogy ne fogyj le! Amúgy is marhára genetika!!!!!Ha szüleid pufik..akkor te is az leszel..ha a szüleid vékonyak akkor teis.Ha még így se tudtalak elhátráltatni akkor ezeket tanácsolom:

-Hagyd ki a vacsit..etse 6 után SEMMIT se egyél.

-Mozooooogj!!Minnél többet és rendszeresen..ha nem tudsz kondi terembe járni akkor vegyél aerobic videókat.

-Reggelire keveset egyél mondjuk 2-4 almát

-Ebédre egyél húst..de ne zsírosat..hanem inkább csirke mellet

-Szerintem meg szedj gyógyszereket!:D Marhára sokat segítenek..én lány vagyok és van karizmom és kockahasam is..hála az anorexiát sikerült megszüntetnem.:)) de ha tudtam volna hogy ez lesz a fogyásból el se kezdem!

De neked sok sikert!

2012. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem rakd le a cementes zsákot, én akkor 25 kilótól szoktam megszabadulni egy szempillantás alatt!
2012. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emzeeperix válasza:
Én csak 10 kilótól szabadultam meg a Norbi módszerével. Még csináltam volna tovább is (kb. 5-8 kiló még azért van rajtam), de a kedvesem rám szólt, hogy hagyjam abba, mert nem szeretné, ha kisebbek lennének a melleim. Egyébként abszolút hatásos módszer, könnyen betartható és az egészséges táplálkozáson alapul. Amit a médiában lehoznak róla, az nem feltétlenül tükrözi a módszer valódi lényegét, el kell olvasni a könyvet.
2012. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!