Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves srác vagyok 175 cm és...

Béciiiiiiii kérdése:

17 éves srác vagyok 175 cm és most épp 89kg! Fogyni szeretnék legalább legyek 80kg! És még annyi, hogy szeretnék zöld teát is inni. Picwick zöld teája a citrom ízű az jó lesz? Vagy inkább gyógyszertárban vegyek zöld teát (ha ott van)

Figyelt kérdés
Most fogyózok kenyeret egyáltalán nem eszek, csak majd barnát fogok, cukros üdítőt hanyagolom, este 6 óra után nem eszek csak gyümölcsöt! Suliból általában 3órakor érek haza és akkor eszek főtt kaját (hús, főzelékek stb. Ha eszek puffasztott búza szeletett attól, ugye nem hízok?Még annyi, hogy a fogyókúra mellett eljárok Kick Boxolni. Nem vagyok kövér inkább köpcös, meg látszik, hogy van háj rajtam ezeket szeretném leadni. Ja és ugye mondhatom, hogy már eléggé kivagyok, hogy állandóan cikiznek,hogy duci,dagi stb... szóval ezért is szeretnék lefogyni.
2012. jan. 10. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább egyél rendesen, amikor csak megkívánod. De ezek az étkezések főleg gyümölcsből, zöldségből, húsból álljanak! (cukrot, krumplit, pékárukat, műkajákat hanyagold)

Sportolj mellette rendszeresen és akkor hamar lesz eredménye a dolognak. A zöld tea meg finom, de nem attól fogsz lefogyni. :)

2012. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen persze tudom, hogy nem a zöld teától fogok fogyni, de akkor is segít a zsírégetésben!! :)
2012. jan. 10. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább gyógyszertári zöld teát vegyél!
2012. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most azt vettem :) ma édesítőszer nélkül ittam, hát elég szar.. :) de majd holnaptól már avval iszom!!!
2012. jan. 12. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szálas (vagy por alakú) zöld tea, ízesítés nélkül. A filteres teák mind szemét.
2018. márc. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!