Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valamifele hízókúrás tippeket...

Valamifele hízókúrás tippeket tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:
*hizokuras(elnezest)
2012. jan. 17. 19:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Először nem értettem, úgyhogy jó, hogy kijavítottad magad :)

Különben én is elég vékony vagyok, ezért én is próbálok mindent jól csinálni, hogy hízzak. Nagyon sok édességet zabálok, nekem ez nem segít. Esetleg te ezt kipróbálhatod. Egyél minél később. Én is kb 10 körül szoktam vacsorázni. Amúgy valami sport vagy torna lenne a legjobb. Gondolom te sem vagy valami hízékony típus, ezért kértél tippeket itt. Mivel ételekkel nem megy zsírt felszedni, próbálj izmokat alakítani magadra, tornával. Ezen az oldalon nagyon jó videók vannak, és ne félj, nem fogsz fogyni tőle! [link]

Azt tudom, hogy akik fogyni akarnak, azoknak nem szabad krumplit, és kenyeret enni. Hogyha ebből esze többet, talán lesz egykét plusz kiló :)

2012. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. nem irtad meg hogy mennyire vagy vekony (magassag, suly) es hogy mennyit szeretnel felszedni. En is mindig hizokurazom, oda kell figyeljek mit eszem es mennyit stb mert gyorsan leadok. Az edessegek sok embert hizlalnak, de aki hizasra nem hajlamos, szerintem azon nem segit. En azt vettem eszre, ha minel tobb zoldseget, gyumolcsot, hust stb eszem es melle sok vizet iszom az kedvezoen hat. Ha egeszsegesen eszel akkor nem savasodsz el es szerintem konnyebben lesz a sulyod normalis. Ezen kivul konditerembe jarok rendszeresen, ami szinten segit (ha belustulok akkor fogyok). Eddig kerultem a kardiot (futas, bringa)es csak sulyzoztam, de igazabol rajottem, hogy ha a testem fitt akkor a sulyom is normalizalodik. Igaz, nem 1-2 orakat futok intenziven, de egy 20-30 perc kardio igenis segit edzes elott. :) Remelem neked is bevalik :)
2012. jan. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!