Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez miféle betegség lehet?...

Ez miféle betegség lehet? Vagy ez valami más? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már jó ideje elég hanyagul táplálkozok. De nem tehetek róla! Úgy érzem, hogy nem fér belém több, pedig egész nap alig eszek valamit. És mielőtt még azt hinnétek, nem, nem érzem magam kövérnek, mert nem vagyok az! (170 cm, 54 kg) Sosem gondoltam, hogy én telt lennék, mert nem is vagyok az, szóval ilyesmi problémám nincs! Az itthoni dolgok sem folyásolják be ezeket a dolgokat, mert minden rendben van a családi állapottal!

Max az iskolát lehetne okolni, de ezt se mondanám azért túlzottan. Igaz ez az évem nem a legjobb, de nekem ez is megfelel. Nem hajszolom magam túl, (max 1x-2x, amikor tényleg muszáj tanulnom, de azért az se vészes). Igaz ilyenkor a dolgozatok miatt kicsit feszült vagyok, de nem vagyok túlzottan ideges miatta.

Ha valaki tudna ötleteket, hogy mi bajom lehet, azt megköszönném, ha írna egy kommentet!

17/L


2012. jan. 21. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
De mi a bajod? Nem értem mihez kérnél ötleteket!
2012. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, kellene egy vérképet cisnáltatni, nincs-e valamilyen betegséged, az étvágytalanságnak sokféle oka lehet, ez ki kell vizsgáltatni, ha egyébként egészséges vagy a háziorvos tud ajánlani étvágygerjesztőt is.
2012. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Étvágytalanságra nagyon jó a B vitamin komplex! Én tüneti kezelésnek et javasolnám. A vérkép + vizeletvizsgálat mindenképpen kell ahhoz , hogy az étvágytalanság oka kiderüljön.
2012. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

15:10 - az a bajom, hogy nem tudok enni, mert nem kívánom az ételt semmi féle módon. És az lenne a kérdésem, hogy ez valami betegség lehet-e...


Köszönöm a válaszokat a többiektől!

2012. jan. 21. 21:40
 5/5 bremai válasza:
Ha kicsit erőlteted és lent marad, nincsen emésztési problémád, akkor javaslok egy kis testmozgást. Vagy olvasgass egy jó gasztroblogot. Ha ez sem segít irány háziorvos.
2012. jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!