Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi ez? Mit tegyek? Elegem van...

Mi ez? Mit tegyek? Elegem van már ebből. :' (

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran minden különösebb ok nélkül rámjön ez a "roham". Egyszer csak elkap a hányinger, émelygés, büdös bélgázok és egyszeri hasmenés. És nem múlik el. :( Most is karácsony van és nem tudok jókat enni mert émelygek és nem bírok kajára se nézni. Utálom magam, hogy nem tudom mi bajom. Emetofóbiás is vagyok. Épp itt ülök, picit ráz már a hideg, totál émelygek pedig semmi rosszat nem ettem. Mi a franc ez és mit tegyek ellene?

16/L


2011. dec. 27. 00:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Volt már, hogy dolgozatírás közben kellett kifutnom és mégse történt semmi. Akkor viszont sokáig nem ettem. Létezik a hipoglikémiának olyan formája, ami émelygést okoz?


Azt még hozzátenném az utolsó mondathoz, hogy nem tudok lenyugodni, mert ha épp szeretném kifújni magam, egy fura nyomás ott marad a gyomrom környékén. :'(

2011. dec. 27. 00:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj gasztroenterológushoz, ha nem talál semmit akkor meg pszichológushoz.
2011. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2: Ez nem a szerelem, szex témakör. Trollkodni oda menj, köszi.


#3: Köszönöm a választ, megpróbálom. :) Nem rossz ötlet a pszichológus, mert elég stresszes is vagyok és rengeteget idegeskedem és akkor is előjön a gyomorideg. :S

2011. dec. 27. 00:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nem trollkodok. Lehetsz terhes is, ha nem figyeltél oda má nem azé. De jah, menj el pszihológishoz.
2011. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akár az is lehetnék, de nem vagyok. Hacsak nem én vagyok a 21. századi Szűz Mária. ;)


Utánanéztem kicsit a dolognak, és most azt tartom valószínűnek, hogy a szorongás teszi itt a legtöbb problémát, úgyhogy irány a pszichodoki. Csak múlna már el, mert borzalmas így létezni; nem kívánom senkinek.

2011. dec. 27. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!