Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezt a diétát érdemes alkalmazni?

Ezt a diétát érdemes alkalmazni?

Figyelt kérdés

[link]

Meddig lehetne tartani ezt a diétát? úgy is érdemes lenne ha ebédre normális kaját ennék de azon kívül csak ezt innám?


2012. jan. 26. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy zsírégető ital, mozogni kell és kalória deficitet tartani.
2012. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szabó Péter Ferec ***** válasza:

Hát az biztos, hogy sok hatékonytalan, egészségtelen diéta létezik, melyek nem veszik figyelembe a szervezetünk működését. Vagy drasztikus ételmegvonásos, mellyel folyamatosan "stresszeljük" szervezetünket, mely ennek következtében állandóan tartalékolni fog. De az egyoldalú táplálkozásos diéta is elvezet a szervezet legyengüléséhez, és mit ér az olyan diéta mely betegségekhez vezet?! Én a sokszor keveset elvén vagyok. Szívesen elküldöm a leírást egy Doktornő előadásáról, melynek címe: Fogyókúra napi öt étkezéssel. De a tisztító kúra is sokat segíthet! Megcsináltam egy három hónapos kúrát és 13 kg-ot lefogytam mellette, persze az egészségemet is nagyban javítottam vele. Vannak olyan termékek, melyekkel egészséges és hatékony fogyózást érhetünk el, de a rendszeres mozgás ekkor is szükséges. Vagy olyan készülékekkel kordában tarthatjuk testünket, melyek pótolják mozgásszegény életmódunkat. No és a kitartó akarat is szükségeltetik, minden fogyókúrához!

Remélem segítettem közelebb jutni az eredményekhez!

2012. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!