Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gluténmentes márkák? Amik...

Gluténmentes márkák? Amik hasonlitanak, v ugyanojan mint eredeti társa? Sos? Bármilyen segitség ami nektek bevállt?

Figyelt kérdés
most 26 évesen,20hos babával derült ki lisztérzékenységem.már elkezdtem gluténmentes életemet.tegnap megettem első száraz tésztámat (spagetti),hát nagyon nem jött be az ize,kukoricalisztből.mik azok a termékek,márkák...amik leginkább hasonlitanak a lisztes izhez?nagyon hiányzik már most :-(
2012. jan. 29. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kell szoknod, mert olyat nem találsz, ami hasonlítana a búzaliszthez.

Egyik ismerősöm gluténos, és ő mondta, h időbe telt átállni az egyéb lisztek ízére, minden péksüti, tészta tök más volt, mint, amit eddig evett.

2012. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy dietetikust!!és kitartás!
2012. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legjobb bolt lisztérzékenyeknek, árban is a legjobb és péntek délutánonként ingyenesen konzultálhatsz egy dietetikussal, nagyon rendes, én is voltam nála! Előre kell időpont, beszéld meg vele!

Én otthon főzök és így nem olyan drága egy hónapra, de azt előre megmondom, a gluténmentes ételek ízre mások! Bizony, ehhez hozzá kell szokni, de aki 10-15 éve diétázik, annál már "fordul a kocka", én már a lisztes ételek ízét nem tudnám újra megszokni, annyira hozzá vagyok szokva a gluténmentes étrendhez!

Mester család termékei a legjobbak vagy a Shär, de ez utóbbi elég drága, én csak ritkán veszek!

A külföldi gluténmentes termékek jóval drágábbak, ez a tapasztalatom! Kb. 2-szer annyiba kerül, mint a Mao-on előállított....

2012. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!