Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan gyümölcs ami fogyasz...

Van olyan gyümölcs ami fogyasztható gyomorsavtúltengés alatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, vagy csak kis mértékben. Próbáld meg megszeretni a brokkolit! Én azóta imádom, amióta gyomorsavproblémáim vannak, mert nem ég utána a gyomrom :)
2012. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Savtultengesnel a legjobb lugositok a friss gyumolcsok, es zoldsegek, amiket frissen kell fogyasztani.

Kerulendo, az olajban sult, a fuszeres, mindenfajta serkento ital, a teak, kave, kakao, csokolade, alkohol, mustar, bors es zsiros martasok, de azok az etelek is, amikben ezek a fuszerek talalhatok.

Regi gyogymod, egy csesze vizben feloldott fel kaveskanalnyi sutopor, amit naponta ketszer-haromszor, etkezesek utan vagy ket etkezes kozben kell elfogyasztani.

2012. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig elbizonytalanodom... Refluxom van és túlsúlyom is .. Most 2 napig délig csak gyümölcsöt fogyasztottam,fogytam is picit de égett a gyomrom puffadtam mondjuk energiából nem volt hiány ! Minden oldal mást ír ,van ahol azt írják az éhgyomorra fogyasztott gyümölcsök lúgosítanak .. és van ahol pedig azt javasolják ,hogy kerülni kell !Akkor most mi is van ???
2012. febr. 8. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
szia,nagyon komoly refluxom van ,most gyogyitom magam a www.ayuraherbal.hu gyogynövényes itallal,7000 ft havonta még a rákot is ezzel gyogyitják,meg mindent,szolj ha szeretnél ,rajtam keresztül tudsz mert regisztrálva vgyok náluk,mindenki issza nálunk a családba napi 15 ml és csodákra képes,meggyogyitja minden problémádat,nézz utána mamám is elkezdi pedig hitetlen az ilyenekben de ez tényleg egy csodaszer,irj privátot ha segithetek.
2012. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ayura Herbal Kft. válasza:

Tisztelt előző válaszadó!

Az Ayura Herbal Kft. tulajdonosa nevében megkérem, hogy kommentjét azonnali hatállyal módosítsa, vagy törölje a válaszok közül. Felhívom a figyelmét, hogy az Ayura Herbal Kft. termékével, az Ayura Herbal itallal nem gyógyítunk, hanem megelőzésre, orvosi kezelés kiegészítésére használjuk.


Megértését előre is köszönöm!


Tsztelettel: Ayura Herbal Kft.

2012. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen és elnézését is kérem én fogalmaztam rosszul nem gyogyito csak hozzásegit a gyogyuláshoz,még egyszer elnézést kérek.
2012. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!