Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 3-4 l folyadék ajánlott....

Napi 3-4 l folyadék ajánlott. Én, ha 2 l-t megiszom nemgyőzök kijárni, nem merek sehova menni. Normális ez? Mások hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted .hogy nem győzöl kijárni? Írd meg a kommentárba és akk elmondom . Vizet iszol?
2009. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gondolom WC-re:)
2009. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg eddzeni a hugyhólyagod:D ez nálam is bevált mert én is sokáig scak kb. 1 liert ittam egész nap de mostmár talán van az 2-3 is(HURRÁ!!!:D)és nem megyek el akkor egyből amikor kell hanem tartom még egy kicsit és akkor tovább bírom meg még pisilés előtt iszom egy pohárral persze lefekvés előtt már nem...lefekvés előtt kb. egy órával már ne igyál sokat és akkor éjszaka nem kell sétálgatni:D nálam bevált remélem segíttem
2009. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én sok vizet iszom, és sokat járok wc-re. De nem vészes, mert itthon és a munkahelyen iszom sokat az irodában munka közben a gép előtt, ott meg ugye van wc, ahova lehet menni.

de pl ha utazok, nem iszom annyit, és így nincs gondom a kijárkálással sem.

még nem volt problémám ebből.

2009. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vizet!Nem is pájinkát!!!!!Mégpedig odafigyelek és 500 körüli összásványtartalmú szénsavas ásványvizet,úgy tudom ez ajánlott.Kösz a tanácsokat,kipróbálom!
2009. jún. 5. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

én is elég sokat iszom, van is belőle néha gond. Reggelihez pl 1 litert szoktam inni, és utána szinte 10-15 percre indulok suliba. 1 és negyed óra mire odaérek, de első dolgom megcélozni a budit :D

Egyébként kb 0,5 - 0,75 liter nekem elfogy minden étkezéshez, edzés mellett, ez olyan napi 4-5 liter, lefekvés előtt is kb 1 liter, éjjelente mindig kimegyek wc-re, ez van.

2009. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!