Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti megkóstólnátok a sárkány húst?

Ti megkóstólnátok a sárkány húst?

Figyelt kérdés
Pár éve a Walesi Sárkány Kolbászt át kell keresztelni Walesi Sárkány Sertész Kolbászra, mert nem tartalmazott sárkányhúst a kolbász. Erről a vicces dologról eszembe jutott, hogy pl a komodói sárkány húsát megkóstolnátok, vagy esetleg kóstolta már valaki?

2012. febr. 20. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
:-DDD nem hallottam erről, de tényleg vicces. Amúgy igen. Megkóstolnám, ínyenc vagyok, szinte bármit megkóstolnék a házi kedvenceket leszámítva. A sárkányon kívül megkóstolnám a kígyót és a krokodilt is. Egyszer gyerek koromban láttam egy mesefilmet, amiben a királynak kígyót kellett felszolgálni, mert valami varázserővel hatott rá. Na most én az egészből annyit jegyeztem meg, hogy nagyon gusztusosan volt elkészítve és komolyan megkívántam. Azóta is vágyom rá.
2012. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eddig nem tudtam hogy sárkányok is léteznek:)
2012. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb. 400 éve legendák terjedtek kínai tengerészek között, hogy emberevő sárkányok találhatóak meg a világ 1-2 kisebb szigetén. Azt híresztelték, hogy tűzokádó. Azóta kiderült, hogy ugyan tüzet nem okádanak, csak iszonyú büdös a lehelletük, a világ legbüdösebb lehelletű állatai, és ezek a komodói sárkánygyíkok, tényleg simán megeszik az embert is.
2012. febr. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!