Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorbetegek ihatnak szénsavas...

Cukorbetegek ihatnak szénsavas ásványvizet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ártanak maguknak. A cukorbeteg szíve, érrendszere már nem tökéletes, többnyire rossz. A szénsavas italok pedig kifejezetten ártanak a szívnek.
2012. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ihatnak mint bárki más, bár annyira nem ajánlott senkinek, jobb a mentes, de én nem tudok róla hogy cukorbetegként különleges következmények lennének, a szénsav-szív összefüggésről se hallottam még.
2012. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Akkor olvass utána. Ilyen egyszerű.
2012. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Természetesen megpróbáltam utána olvasni, de, lehet hogy az én hibám, sehol sem találtam ilyet, ezért írtam ezt (meg mert cukorbeteg ismerőseim is rendszeresen isszák, illetve szívproblémások, egyiknek se mondta még senki hogy ne tegyék). Gondoltam, hogy erre megmagyarázod, hogy miért is rossz, tévedtem, úgyhogy most megkérlek rá. Köszönöm előre is, hálás lennék. :)
2012. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ihatnak.
2012. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Utolsó! Mindenki ihat, aki tojik az egészségére és nem érdekli. Az előző kérdésére: a szénsav az, ami árt a szívnek. Nézz utána, mi erről a véleménye a szívgyógyászoknak. Persze ha valakinek mindegy, hogy 56 évet él meg, vagy esetleg 75-öt, az igya bátran. Tényleg senkinek semmi köze a kamikaze döntéshez.
2012. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, te is aztán eltúlzód. Cukorbetegségnek semmi köze a szénszavad ásványviznek, még a szívbetegek is isszák. Aki meg érzékeny rá, az ne igya, ennyi.
2012. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy szívbeteg vagyok, a doki tudja miket eszek, iszok, egy klinika főorvosa, és mondta, hogy nyugodtan igyak szénsavasat. Inkább hiszek egy főorvosnak, mint neked, aki velvetes cikkeket olvasgat :)
2012. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A dokiknak nagy általánosságban fingjuk sincs az egészséges életmódról (és úgy általában a világról). Mennyi is az orvosok átlagéletkora? 58 év?

Se a mentes, se a szénsavas ásványvíz nem jó, de a csapvíz sem az igazi.

Itt egy cikk erről:

[link]


Egy másik:

[link]

2012. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mai világban már mindenre azt mondják, hogy nem jó. Ha meg semmilyen víz nem jó, akkor mégis mit igyunk? :D
2012. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!