Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek az állandó bélkorgá...

Mit tegyek az állandó bélkorgás ellen?

Figyelt kérdés

A suliban jön rám mindig, a gyomorkorgáshoz hasonlítható, de nem a gyomromban, hanem a beleimben van.

5x hangosabb mint egy normális fing, és sokáig tart a hangja. Nagyon kellemetlen, mindenki azt hiszi, hogy fingadozok.


Fingósnak csúfolnak. Pedig ez nem fiiiiiiiiiiing!!!!


2012. márc. 3. 16:29
 1/4 anonim válasza:
Fordulj háziorvoshoz, majd Ő továbbküld a megfelelő szakrendelésre. Nem kell így élned! Kiderítik a probléma okát, és gyógyszerrel valószínű kezelhető. De lehet elég hozzá étrend változtatás is.
2012. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is hasonló a helyzet. Nem akarlak elkeseríteni,de én ezzel már minden lehetséges kivizsgálást végigjártam és nem találtak semmi rendellenességet. Már 2 éve ez van nálam és már annyi gyógyszert kipróbáltam,(pedig elég gyógyszerellenes vagyok) de semmi változás. :S

Nem tudom mi lehet ez,de nagyon idegesítő és már tényleg nagyon szeretném,ha elmúlna,de fogalmam nincs mit tehetnék.

Azért szerintem mindenképpen menj el orvoshoz,hátha neked tudnak segíteni. és ha neked vmi bevált,írhatnál privit.

2012. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is szoktak ilyen gondjaim lenni. Gyakran előfordul olyan péksütitől, amiben van valamilyen adalékanyag. A dokim azt mondta, hogy széntabletta kis mennyiségben megoldhatja a problémát. Én még nem próbáltam. Engem is idegesít a dolog.
2012. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
talán az espumisam segítene?
2012. márc. 7. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!