Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez valóban igaz az édességekrő...

Ez valóban igaz az édességekről, ami a férfiakra hat?

Figyelt kérdés

[link]


Én férfi vagyok. És szeretem az édességet, igaz, hogy nem hízok tőlük, nem is fogyok. De nem érezném, hogy a szexuális vágyam múlna. sőt.


Nem úgy van, hogy az édesség fokozza a szexuális étvágyat?



2012. márc. 5. 21:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Mindenről lebeszélik az embereket. Lassan már csak füvet meg falevelet ehetünk.
2012. márc. 5. 21:50
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok olyan marha nagy szakértő de...

A vér pillanatnyi tesztoszteronszintje nem mond sokat.

Logikus hogy a glükóz izmokba való beépítéséhez esetleg kell a tesztoszteron, ezért a pillanatnyi szint leesik, de ez nem a termelés leesését jelenti, sőt ha valamiből kevesebb van fokozottabban kezdjük el termelni és ez órákig eltarthat amíg visszaáll a normális szint.

Félrevezető a cikk, szerintem valószinű hogy itt csak pillanatnyi potenciálcsökkenésre kell gondolni és nem pedig arra hogy rossz hatással lenne a tesztoszteron termelésre hosszútávon.


A cukorbetegek kérdése viszont érdekes, mert ha a később kialakuló 2es tipusról van szó, akkor a tesztoszteront nincs mihez felhasználni és mégis csökkent cukrosoknál is a szint, ami üti az elméletemet. De lehet a tesztoszteron inkább az inzulin termeléséhez kell, viszont akkor meg az 1es tipusú cukrosok szervezetében nem kellett volna csökkenjen.

Tehát vagy 1es cukrost mértek, inzulint is adtak neki fel ne forduljon, és a tesztoszteron kell a glükóz sejtekbe építéséhez, vagy 2es cukrost mértek, és a tesztoszteron az inzulin termeléshez kell, vagy minden úgy hülyeség ahogy megírtam és nincs kizárva hogy rossz hatással van a cukor a lomposra.

2012. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!