Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az Update nem káros?

Az Update nem káros?

Figyelt kérdés

Úgy értem hosszú távon, éveke alatt... Mert, hát eléggé mű összetevőkkel érhetik el, amit elérnek... Vagy mi a helyzet?

Előre mondom, h nem a hatékonyságát firtatom, nem kell megijedni, csak az élettani hatását... És azt is tudom, h a kövérség, túlsúly szintén eszeveszetten káros, nem kell kioktatni! Úgyhogy akinek ez volna a szándéka az most legyen szíves kerüljön el... :) Mert tudom, h mindig van pár fanatikus a közelben! ;)


2012. márc. 6. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tele nyomnak mindent édesítőszerrel, ami ha lehet, még rosszabb, mint a cukor. Gyilkolja a hasnyálmirigyet, azonnal lenyomja a vércukorszintet és így éhségérzetet okoz, ami hosszútávon segíti az elhízást - milyen kedves egy fogyókúrás terméktől...
2012. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Update diéta és az Update termék két külön dolog.

Az update diéta lényege az élelmiszerek - összetevőik szerint - egy 1-3-ig terjedő kódrendszerrel történő kategorizálása. Ezt követően a fogyás eléréséhez már csak arra kell figyelni, hogy mindig a napszakok szerint megengedett kóddal ellátott élelmiszereket fogyasszuk.

2012. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kódrendszert évek óta tartom, a termékeket viszont csak ritkán eszem, magamnak nem is vásárlok, mert nemcsak hogy drága, de az én továbbfejlesztett kategóriarendszerem szerint a minősége is rossz, mivel tele van mű dolgokkal.
2012. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom. A kódrendszer jó, a termékek kevésbé. De nem is a termék a lényeg, a megszokott ételeket is lehet fogyasztani a kódrendszer betartásával.
2012. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sokáig ettem norbi termékeit, de olyan szinten leromlott az egészségi állapotom (hajhullás, fáradékonyság, a sportban sem azt hozam amit előtte,lehangoltság, pattanások-amik előtte még tini koromban sem), hogy abbahagytam a termékeit. Inkább betartom a kódrendszert, és jobban odafigyelek, de ilyen egy éves időszakot még egyszer soha....:)
2012. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!