Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez most mi? Már nem először...

Ez most mi? Már nem először látom hogy a kakimban mintha ilyen piros csíkok lennének, mi lehet?

Figyelt kérdés

és baromi ilyesztő tud lenni..


sok fingással jár együtt ez a dolog ,azért is mentem el orvoshoz, de persze annyit mondtak hogy mivel az ultrahang nem mutatott semmit, felesleges bármiféle tükrözést csinálni


tegnap nézem , épp mikor huzom le a wc-n a kolbászt, mintha ilyen cékla színűre festette volna meg a vízet???


az arcom (pattanások) meg kb egyre csúnyább, most már ott tartok hogy alapozóval kell bekenjem hogy ne érezzem nagyon szarul magam


igaz a vesémmel is gond van, néha véreset huggyozok, elvileg vesekő, amire sztem is gyógyszer , nos az sem jött be


szóval eléggé elkeserítő dolgot történnek velem már vagy fél éve, nyár fele kezdődött, a gyomrom meg már másfél éve szarakodik, nem tudom mit csináljak????


béltükrözés vagy mit kéne?

18f


2012. márc. 10. 10:53
 1/9 A kérdező kommentje:

*kiegészíteném a 2 bekezdést

ja ,mer hogy az orvos is arra hivatkozott, hogy lelki eredetű gondok okozzák, ami azt illeti simán van ok arra, habár az utóbbi időben ért pár siker, de a mindennapokban nem érzem túl jól magam emberek között

2012. márc. 10. 10:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább valami vérzékenységre tippelnék. Orrvérzésed, gyakori véraláfutásaid nincsenek? Aspirint, vérhígítót szedsz? Aranyered van-e? Székletmintát nem kértek? Fogászaton mikor voltál? Gócos fogak is tudnak érdekesek jelenségeket produkálni. A gyomroddal mi a bajod? Túl sok sav, túl kevés?
2012. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy székletvér teszt. Gyógyszertárban érdeklődd meg.


Amúgy meg nem hagynám a dokinak, hogy ilyen tünetek mellett elhajtson. Szabad orvosválasztás van, próbáld meg másik háziorvosnál.

2012. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

épp most egy 2 hónapja kaptam fogszabit. mert van egy nagyon kiálló szemfogam


igen az orrom elég gyakran vérzik,

aranyér ,hát valami hasonló, bár nyáron voltam vele dokinál, és ő nem látott semmit, szóval nem értem.. de a farkcsontom is eléggé kiáll,és sokszor kisebesíti a bőrömet ott


mintát még annó nyáron kértek, akkor nem volt benn semmi vér, pedig 2x is adtam, de azóta is ugyanez a helyzet sztem, legtöbbször nincs vér, de van hogy van


gyomrommal észrevehetően gondok vannak, pl reggel ha eszek vmit gyümölcsön kívül ,baromi sokat kell fingorásznom, ezért átálltam az almára, de általában ha megeszek, egy szelet nagyon krémes sütit, valszeg rámjön a hasmenés, ezért óvatosan bánok az édességekkel..ez az alapprobléma


de mondom az utóbbi időben(másfél év), egyszerűen a legtöbb ételtől eyg csomó fingás rámjön, van hogy felkelek és egyből vagy 15..bár szerinetm valami kenyér féle lesz, mert érdekes mód, a múlt héten szinte nem is ettem kenyeret és tényleg sokkal kevesebbet kellett fingorásznom


úúú köszi. ez hosszú lett

2012. márc. 10. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy jó minőségű probiotikummal csinálj egy négy hónapos kúrát. Kérj beutalót gasztroenterológushoz a háziorvosodtól.
2012. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

uhh azt még nem írtam hogy antibiotikumot is szedek az arcomra


4 hónap???!!!! beutaló? mer normaflore nem jó vagy mire gondolsz?

2012. márc. 10. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki írt fel neked antibiotikumot az arcodra és mióta szeded?
2012. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

bőrgyógyász, győrbe

tenutan a neve a gyógyszernek egyébként


kb 1 hónapja

2012. márc. 10. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Attol volt
2016. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!