Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor lesz ennek a táplálkozás...

Mikor lesz ennek a táplálkozásnak eredménye?

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni, de nem sikerült eddig, ezért elkezdtem tudatosan táplálkozni! Naponta 2500-3000 kalóriát fogyasztok ( napi ötszöri étkezéssel ) 80-100 gramm fehérjét körülbelül, emellett rendszeresen edzek! 165 centi vagyok és körülbelül 45-50kg körül lehetek (20 éves srác vagyok ). Eddig azt vettem észre, hogy jobban érzem magamat, de hízás nem következett be. Körülbelül 1 hónapja csinálom ezt, mikor lesz változás? És ha valamit rosszul csinálok mit változtassak?
2012. márc. 11. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
kb 6 hónap
2012. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendszeres edzéssel 20 éves korban simán elhasználod azt a 2500-3000 kcalt. De ha mégsem, akkor hónapok múlva lehet lemérni az eredményét. A rövid távú ingadozások nem érdekesek.
2012. márc. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!