Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Méregtelenítő kúra?

Méregtelenítő kúra?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam,hogy ilyenkor tavaszkor jó a méregtelenítő kúra.Találtam is a googlen erről cikket,de azért megkérdezem nektek mi vált be.?Még soha nem csináltam ezért gondoltam,hogy hátha jót teszek magammal.
2012. márc. 13. 00:08
 1/2 LeGrady ***** válasza:

Légy óvatos. Egy alapos méregtelenítés okozhat meglepetéseket, ebből is van a szervezetnek kevésbé és jobban megterhelő változat.


Nekem a heti két gyümölcsnap (vagy zöldségnap) a kedvencem, így a szervezetnek van lehetősége méregteleníteni, az emésztőrendszert is söprik a rostok - és ezt folyamatosan is lehet különösebb veszély nélkül csinálni.

2012. márc. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Használd a Purex méregtelenítő kúrát, csak ne feledkezz el arról, hogy a kúra után vissza kell pótolni a szervezetbe a vitaminokat. Plussz sok folyadék!
2012. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!