Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS! Van itt még valaki aki...

SOS! Van itt még valaki aki segítene? (lent)

Figyelt kérdés

Hazajöttem éhes voltam megettem 5 muffint utána ment a hasam tőle most megint nagyon éhes lettem megettem egy szendvicset és egy muffint, de úgy érzem nem kellett volna! Vettem be egy dipankrint, de nagyon hányingerem van lehet, hogy a muffintól, mert ugye az inkább édesség! Na a másik, hogy nagyon félek a hányástól kiskorom óta és nem akarok hányni! Dipankrin segíteni fog? Még mit tegyek, hogy ne hányjak? Aludni nem tudok.. Szüleim már alszanak, de ha úgy van fel tudom őket költeni!

Légyszi segítsetek, előre is köszönöm

13/L


2012. ápr. 1. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hányinger esetén a tarkómat és a csuklómat szoktam hideg vízzel borogatni, illetve hátamon fekve simizem a pocakom.Nekem ezek beválnak. Ne vegyél be gyógyszert,nem segít, az a baj, hogy teleetted magad. Max szódabikarbóna, az segít az emésztésben.
2012. ápr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Nekem azt mondták, hogy a dipankrin segít az emésztésbe!
2012. ápr. 1. 02:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a gyógyszert, de mivel már vettél be, ne vegyél még egyet. És persze az nem segít ha utána még eszel. Kezdesz jobban lenni egyébként?Vagy még mindig rossz?
2012. ápr. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

persze nem veszek be többet! És nem tudom, mert ilyenkor én már csak rosszabbul leszek kezem-lábam remeg komolyan én se értem, de nagyon megijedek ilyenkor, mert semmitől nem félek így mint a hányástól! Mostanában amúgy is annyit bírok enni és nem bírok leállni (amúgy most jött meg először 2napja)! De amúgy talán már kicsit jobb meg mint ha kezdene a gyomrom korogni (biztos, hogy a gyógyszer mert ez azért szokott segíteni) [link] amúgy erről beszélek!

Köszönöm, hogy írtál:)

2012. ápr. 1. 02:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Jégkockát vagy citromot szopogass.
2012. ápr. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na látod, anyud nem hiába volt elhűlve! :)


Mellesleg hasmenés után nem muffint meg szendót kell enni, hanem kexet, teát, gyümölcsöt, krumplit.

2012. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!