Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Glutén érzékeny lettem!...

Glutén érzékeny lettem! Nagyon szigorú dietára lettem fogva. Az ondó tartalmazhat glutént? Illetve ha a párommal csókolózok és ő elötte olyat evett akkor az is tartalmazhat glutént?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Oké, szigorú a diéta, meg most meg van ijedve meg minden, de azért maradj az ésszerűség határain belül. :D

A párodat nem kell diétára fogni, ez csak nagyon agresszív allergéneknél működik, pl. mogyoró és dióféléknél fordul elő. (bár te tudod milyen tüneteid vannak, de azért nem olyan allergiáról van szó) És az ágyban sem lesz jó kifogás. :D

Ha véletlenül egy icipici glutén kerül a szervezetedbe, még kb. meg sem fogod érezni, nem fogsz belehalni. Persze azért tartd be a diétát, de ne parázd túl, mert akkor két nap múlva éhenhalsz, vagy diliházba kerülsz. :) Nyugi, együtt lehet azért élni a dologgal.

2012. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem parázok :) És nem is halok bele :) Nagyon könnyen tudom tartani a diétát. Csak a párom volt erre kíváncsi hogy az ondó az tartalmazhat-e glutént? :)
2012. ápr. 3. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Fúúj! Micsoda feslett világ!
2012. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!