Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kell fehérjeturmixot...

Hogyan kell fehérjeturmixot csinálni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 21:30
 1/9 anonim válasza:

Fogod a shaket, beleöntöd a vizet/tejet és rá a fehérjeport.

És összerázod.

2012. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én így szoktam-

a poharat félig töltöm vízzel,bele egy adagoló kanál proteint,összekeverem,bele még egy kanállal,keverem,tele töltöm vízzel a poharat,keverem,megiszom,elmosom a poharat.

2012. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Por nélkül szeretném csinálni (házilag)
2012. ápr. 7. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:

jaaaa!

akkor kisütsz egy nagy darab bélszínt mondjuk.

felvagdosod,belerakod a turmix gépbe,töltesz hozzá vizet,vagy tejet és összeturmixolod.

bruce lee-nek is ez volt a protein turmixa.

a másik

szintén turmixgépbe tejet,túrót,mézet és kész.

de lehet még variálni.

kifőzöl 10 tojást,lehámozod a héját egy óra alatt kb,bele a turmixba,tej.

ezek mind jóval drágább megoldások,mint a tápkieges fehérje,uh jól nem jársz egyikkel sem.

2012. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem a legjobb valami hasonló lenne:

3-4dl tej, 3tojás, egy kis túró, méz meg mondjuk egy fél banán is mehet bele : D nem valami finom, de meglehet inni és az izmaid garantáltan duzzadni fognak tőle ;)

2012. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én speciel most vettem 3 kiló fehérjét 14000-ért.

ez 120 kanál, ami 60 adagnak felel meg. 230 forint egy shakernyi cucc és nem kell vele semmit szöszölni meg főzőcskézni, csak bedobom a vizbe a port, összerázom és megiszom.

Számolj utána hogy mennyi lóvéd van, hogy megéri-e a plusz játszadozás.

A por mellett szól az is hogy gyorsabban felszivódik és edzés után ez a legjobb.

Ráadásul mondjuk egy fél kiló túró ahol én veszem az olcsóbb fajta 400 forint. Ebben szerintem nincs annyi fehérje mint az én 4 kanál poromban, de utána kellene nézni.

Ha megengedheted magadnak akkor én a port javaslom. Az olyan olcsóbb változatok is elég hatásosak, bár a nagy márkáknál az egy kilós is olyan 8-9 ezer körül van.

egyébként meg musclebuilder.hu oldalon olvasgass sokat. Van egy olyan rész valahol hogy kezdő kérdések. Azt fusd át párszor és rengeteg kérdésedre választ kapsz érthetően leirva szakértőtől. Jobban jársz mintha netes név nélküli okoskodókra hallgatsz (mint én mondjuk) :D

2012. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Atees válasza:
Testépítők eleve nem isznak tejet, ez alapszabály, ha ezt sem tudjátok.... :S
2012. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

figyelembe kell venni ha fehérje diétázni akarsz tej nem célszerű mert zsíros az az szénhidrát hizlal, a tojásnak a sárgája megint szén hidrát ezért célszerű kihagyni azt is, én inkább azt ajánlom hogy vegyél táplálék kiegészítőt mert:

1olcsóbb

2nem kell vele annyit bajlódni

3magas fehérje tartalommal rendelkeznek

de lefekvés elött azért ajánlott a csirke mell vagy hasonló lassan lebomló fehérje

2012. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tejjel elrontani 1 turmixot vétek, főleg egy testépítőnek...

Olcsóbb amúgy ha megveszel 1 vödör fehérjeport, edzés után meg a felszívódása miatt is nagyon fontos.

2014. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!