Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl sok chips-et eszem?

Túl sok chips-et eszem?

Figyelt kérdés

Hetente 2-3 zacskó elfogy, imádom, a léleknyugtatóm egy jó könyv olvasása közben.

Tisztában vagyok vele, hogy egészségtelen, ezért legtöbbször olyat veszek, mint pl a Chio Natura chipsek, valamivel szimpatikusabbak az összetevőik.. Legtöbbször, ha délután megeszem egy zacskóval, akkor este már nem vacsorázom, esetleg valami gyümölcsöt bekapok..

Hosszú távon ez mennyire káros és hízlaló?


2012. ápr. 10. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi heti szinten min 5-6 chipset, vagyis inkább sós pufit megeszünk.

Nem vettem észre, hogy híztam volna. De nem egészséges. Szívesebben ennék helyette gyümölcsöt, de sajnos drága.

2-3 szem almáért (ami elfogyna egy nap) is majdnem 300 ft-t kell fizetni, míg 2 zacskó pufi 100 ft.

2012. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a pufi evés nem pont olyan, én azt nem is szeretem annyira. Szerintem a pufi pl. jobban telít és kevésbé hízlal, ha meg sós akkor ízfokozók sincsenek benne. Jobban örülnék ha a pufira lennék rászokva, de nem vagyok. :D
2012. ápr. 10. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj magadnak csinálni otthon, az kevésbé egészségtelen mint a bolti, sőt ha nem viszed túlzásba és nem sózod túl akkor nincs vele baj szerintem
2012. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de az sem pont olyan, mint egy chio sajtos ízvilág:D
2012. ápr. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!