Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék. De hogyan?

Hízni szeretnék. De hogyan?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 160 cm, általában 40 kg. Szerintetek sovány vagyok, vagy átlagos?


Hízni szeretnék (ha nem is többet, legalább annyit, hogy normálisan nézzek ki), de nem tudom, hogyan fogjak hozzá. (Tablettákat nem fogok szedni, az biztos!) Egészségesen étkezem, gyakran fogyasztok zöldségeket, gyümölcsöket, halféléket, vizet, gyümölcsleveket, stb. - gyorséttermi ételeket és italokat ritkán. Rendszeresen járok lovagolni.


Tudnátok tanácsokat adni, hogy milyen módszert próbáljak ki, hogy hízzak egy kicsit? Előre is köszönök mindent.


2012. ápr. 14. 17:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem tom én 170 cm vagyok 65-70 kilóközött mozgok és hát nem vagyok egy kocka has...és az ha te 160 vagy és 40 kg így képzellek el: [link] szóval azt mondom fogyó kúrázz ne kajálj...
2012. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kb. ilyen az alakom: [link]


Bármennyit eszem, semmi sem látszik meg rajtam. Aki tud, kérem segítsen! :)

2012. ápr. 14. 18:24
 3/12 anonim válasza:
akkor egy jó csaj lehetsz ha hízni akarsz falj fel egy kékbálnát,vagy egy elefántot....
2012. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat várok! .___. '

Egyébként nem szeretnék nagyon hízni. Csak hogy pl. ilyen lábaim legyenek, ne legyek csont sovány, stb. [link]

2012. ápr. 14. 19:12
 5/12 mosolyogj! ***** válasza:
gyógyszertárakban vannak ilyen vitamin-bomba szerű innivalók (gyümölcs, karamell meg ilyen ízesítésűek) olyan mint egy édesség... am ez nem gyógyszer
2012. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mosolyogj!

Köszönöm szépen. (:

2012. ápr. 14. 19:52
 7/12 mosolyogj! ***** válasza:
Szívesen, remélem használni fog. :)
2012. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

próbáld meg az ételeidet feldúsítani

pl reggeli:

zabpehely+tejtermék(kefír, tej stb)+méz/lekvár+olajos magvak(dió, mogyoró, mandula stb)+gyümölcs(banán)

szendvics(megkened a kenyeret majd szórsz rá lenmagot)+feltét(sonka, tojás, sajt)+zöldség

szendvics(túrókrém, méz, gyümölcs)


uzsi, tizi, ugyanaz mint a reggeli vagy joghurt+pár szem pufirizs/korpás keksz/olajos mag+gyümölcs


ebéd: leves+főtt étel

tartalmasabb leves (lencse, gulyás, palóc, borsó stb)

második: rizs, krumpli, főzelék+feltét (hús, hal, tojás, máj, pörkölt stb) +zöldség/savanyúság


vacsora: reggeli, ebéd maradéka

2012. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm.
2012. ápr. 16. 16:45
 10/12 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni nem hinném hogy beteg lennél bármiben is, de szerintem egy kérdést megér a házi dokitól... egy egyszerű vérképből ő sok dolgot meg tud állapítani, hogy milyen a szervezeted, az "emésztésed", hogy mit, hogyan bont le a szervezeted, és ez alapján tud javasolni akár étrendet, akár vitaminkészítményt. No és persze nézd meg a szüleid, és a NAGYSZÜLEID alkatát is! Ha mindenki hasonló alkat, akkor küzdeni fogsz a hízással :)
2012. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!