Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha szeretnék kb 6...

Mit tegyek, ha szeretnék kb 6 kg-ot hízni, és egészséges is akarok lenni. Mit gyek, hogy ezek sikeruljenek? 14/L

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 20:28
1 2
 1/11 anonim válasza:

Először is hány kg vagy?

2.Egyél rendszeresen-napi 5x ,és minden nap egy kicsivel többet ! :)

2012. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
36kg vagyok,és nem tudok sokat enni,mert nem vagyok éhes.na meg nagyon válogatos vagyok,inkább az ilyen hamburger féléket szeretem,de tudom,hogy az nem egészséges.tudni szeretném mitol tudnék hízni amit szeretek is,és nem hínék tole el tulságosan,na meg persze egészséges is.
2012. ápr. 5. 20:36
 3/11 anonim válasza:

hm,nagyon vékony vagy.:\

Fordulj orvoshoz aki ad beutalót dietetikushoz,mert ez tényleg nagyon az anorexia felé vezet.

De a lényeg napi 5x egyél,például husokat MELLÉ zöldséget..

Reggelire 1-2 tojásból rántotta,mellé narancslé ,10órakkor valami gyümölcs vagy valami joghurt...ugyan ezek vagy hasónlók vacsira és uzsira...a lényeg hogy mindig egy kicsivel növeld hogy mennyit eszel..:) remélem tudtam segíteni!!(:

2012. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem nem kell orvos.már nagyon régóta járok orvoshoz,és nem vagyok anorexiás.szedtem már orvosságit rá,meg minden,de nem éreztem,hogy segített,na meg amugyis miért kell orvos?egyedul már nem is lehet ,megcsinálni vagy mi? nem tehetek róla,hogy nincs étvágyam reggel pedig sosem eszek,mert vagy suliba megyek és nem érkezek,vagy itthon vagyok,de én délben kelek fel.
2012. ápr. 5. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:

változtass a hozzáállásodon.

először is,az orvos azért kell,hogy megmondja,van-e szervi bajod.

ha nincs,akkor felír vitaminokat, béres cseppet,ilyesmiket,amik rásegítenek az étvágyra.


másodszor is,a b6 vitamin nagyon jó étvágytalanság ellen. lehet kapni a gyógyszertárban, vagy drogériákban is,kb 400 ft. Naponta 3 szemet kell bevenni,nekem sokat segített.


kezdj el minden nap mozogni. nem kell gyúrni vagy futni,elég,ha sétálsz egy kicsit lecke után.ez segít abban,hogy legyen étvágyad,hiszen a szervezeted felhasználja az energiát.


aztán fontos az is,hogy te hogyan állsz magadhoz. ha ezen agyalsz,hogy nem hízol,akkor nem is fogsz.a hamburgereket meg ilyeneket felejtsd el,és ne válogass.nyilván nem kell magadba erőltetni valamit,amit nem szeretsz,de legalább kezdj el megkóstolni új ételeket. a csoki meg a hamburger is hizlal,de ezektől nem fogsz látványosan kikerekedni.


a sok gyümölcs meg a zöldség alap. persze erre sokan mondják,hogy azt a diétázók eszik,de a banán pl egy igazi kalóriabomba,sok b vitaminnal,ami kell az étvágyhoz. ami nekem nagyon bevált,az a puding és a győri édes keksz,finom,imádom,és nem egy diétás kaja,ha beiktatsz ilyen apróságokat uzsonnára,azzal is segítesz magadnak.


de először tényleg érdemes egy orvoshoz elmenni,ha voltál mostanában (magyarul az eltelt 3-4 hónapban),akkor is. hátha találnak valami megoldást a gondodra. és egyébként tényleg a hozzáállástól is függ. amikor eszel,akkor ne erőltetésből egyél,hanem jóízűen, és érezd magadon,hogy ez mennyire jólesik,és gondolj bele,hogy még hízol is!


sok sikert!

2012. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nincs semmi bajom az orvosom folyton kivizsgál meg minden,o már nagyon rég óta segíteni akar a hízásban írt orvosságot,vitaminokat,de nem igazán segített,na meg nem is akarok semilyen orvosságot szedni amitol étvágyam lessz,mert félek,hogy azoktól túlhíznék.az egyik unokatesómnak is az anyja vett eggyet,de mostmeg már szegény lány nem tud leállni a kajával mindig éhez és borzalmasan kovér.én csak 6kg-ot akaor hízni,de csak kajával.és az hogy ne válagossak nem fog menni.sosem ettem meg azt amit nem szeretek.amugy koszonom a válaszokat megprobálom megfogadni.de nincs még valami amit tehetnék?
2012. ápr. 6. 10:22
 7/11 anonim válasza:
Nutella! Napi 3-4 evőkanálnyit benyalsz, nemsokára látni is fogod a hatását.
2012. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A szénhidrát nem mindenkin segít. Egyébként kedves kérdező... Minek kérdezel, ha nem bírod elfogadni a választ? Az 5. válaszolóval egyébként egyetértek. Amúgy... A magvak segítettek az "őseinken". Minden étkezés után egyél meg 1 maréknyi magot, vagy diófélét. És étkezz választékosan. Mást mondani nem tudok. Ha nem tetszik, akkor nem hízol, és kész. Ha mást nem bírsz megenni, csak ahhoz ragaszkodsz, amit eszel, akkor miért a "táplálkozás" témakörbe írtál?
2012. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem ehetek magok sem dioféléket,sem semmit ami ilyesmi,mert fogszabályzom van.
2012. máj. 5. 13:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont azt mondom, hogy rendszeres, intenzív testmozgás, ami kevesebb kardió, lehetőleg nem futás. Olajos magvakra gondoltam még, sok víz, picivel több só (ne sokkal, és lehetőleg nátrium-klorid, és ne kálium-klorid. Nem ugyanaz, szerintem mondd a szüleidnek, ha kaphatóak rá, mert a kálium-klorid károsítja a szívet. Van himalájai só, ami drága, de jó még a tengeri só, ami nem az.)Ahogy írtam, egészséges táplálkozás. Általában nem csak az elhízást okozza a nem megfelelő táplálkozás, hanem a túlságos soványságot.
2012. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!