Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségtelen napi két liter...

Egészségtelen napi két liter tej fogyasztása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 15 éves fiu vagyok, és féléve gondok lettek a térdeimmel, abba kellett hagynom a kosárlabdázást is, voltam orvosnál, megröntgeneztek, aztmondták hogy elég érdekes helyen fáj, valószínüleg a növéstől és a terheléstől van, ha egy hónapig nem csinálok semmit,akkor elmúlik. Ez mellet felírtak 10 napos terápiára, ahol laserrel és ultrahangal kezeltek, nem észleltem változást.

Már 4 hónapja nem kosarazok, nem eröltetem.. És nem javult semmit.. A hetekben találkoztam egy tekés emberrel, aki mellesleg magyar válogatott, régen neki is ilyen gondjai voltak, sokmindennel próbálkozott, de nem segített rajta semmi.. Azt mondta hogy az segített a problémán hogy naponta 2 liter tejet megivott, hogy erősítse az izületeit. És sikerült is neki, mai napig ilyen gondjai nincsenek.

Ha már nekem se maradt más választásom, és az orvosok se segítenek, tehát én is elkezdek naponta 2 liter tejet inni.

De azt hallottam hogy napi fél liter ajánlott, ha többet iszok akkor az egészségtelen? Mik lehetnek a következményei?



2012. ápr. 15. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jobban teszed, ha porcerősítőt vásárolsz. Beveheted tejjel is :D (semmiképp sem gond, ha 2 litert megiszol)

2012. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!