Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 3 banán sok?

Napi 3 banán sok?

Figyelt kérdés
arra értem, hogy nagyon hízlal-e? Borzasztóan szeretem a banánt, ezlrt minden nap legalább hármat megeszek (vegyesen: turmixés sima formában is)..azért lenne fontos, mert nagyon gyúrok a combomra, meg a hasamra (hogy a felesleg helyezz izom legyen):minden este has- comb izmozok,zsírégetővel gyúrom magam + "rázó"gépet használok...a vízbevitelre is igyekszem odafigyelni, habár elég nehezen jön össze a napi 2 liter. A testalkatom normális, sőt..ha valaki látná, hogy én ilyen kérdést teszek fel több,mint valószínű, hogy hülyének nézne, de a narancsbőrömmel nagyon nem vagyok kibékülve. És amúgy is..az utóbbi időben elég "nagyra nőttem", és emiatt striáim lettek, amibe még úgy ahogy beletörődök..de kárpótolni szeretném egy feleslegmentes külsővel. Szóval megengedett-e ilyen "edzésterv" alatt a napi 3 banán?

2012. ápr. 16. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Három banán > 300 kalória, őgyhogy ez nem is vészes és a glikémiás indexe is csak közepes. Tehát szerintem ez nem billenti ki a mérleget.
2012. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Találtam egy ilyet. Remélem segít. : )

2012. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek!
2012. ápr. 16. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
valaki törölte a kommentemet, a lényeg hogy semmit se fogsz elérni.
2012. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kicsit meleges beütés
2012. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
meleges? lány vagyok. amúgy kérlek próbálj meg a kérdésre válaszolni..
2012. máj. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!