Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ad ki folyton ilyen...

Miért ad ki folyton ilyen hangokat a hasam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és ez körülbelül 1 éve kezdődött. Azóta utálom ha csönd van, mindig kell valami zaj. Iskolában az órákon, vagy ha kettesben vagyok a barátommal, a hasam mindig...nem úgy korog, hogy éhes vagyok -persze néha az is közrejátszik- hanem mintha emésztési probléma lenne vagy nem is tudom. De alapból nem, meg ha itthon vagyok, haverokkal, családdal vagyok, nem. Mintha attól lenne hogy izgulok, és erre gondolok, utána néha hasmenés lesz belőle. Sokszor hozott már kínos helyzetben, mindig arra fogom, hogy éhes vagyok. És persze ha sokat eszek, vagy akár egy pohár valamit iszok, már utána is hangosabb. Mit lehetne ez ellen tenni?

2012. ápr. 16. 18:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Nálam is ugyan ez van, de nekem a hasmenés nincs. Elég idegesítő tud lenni, mikor elkezd ilyen hangokat kiadni a hasam.
2012. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nagyjából a suliban már..hogy mondjam.. 'le tudtam állítani', mármint így próbáltam a tanárra koncentrálni. Mert egyből ha rá gondolok, már hallatja a hangokat...
2012. ápr. 16. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez volt több mint egy évig, aztán valahogy elmúlt. fogalmam nincs hogyan, mert amikor még volt ilyen problémám, végigjártunk vele mindenféle kivizsgálást és nem tudták megmondani mi is ez pontosan. adtak rá gyógyszereket, de semmi nem használt. aztán egy időre megfeledkeztem a dologról, mert elterelte valami a figyelmem és hoppá, mire észbe kaptam elmúlt :O

még most is csodálkozom rajta, de valószínű, hogy lelki problémák okozták, és ahogy ezek megszűntek, a hasam sem ad már ki fura hangokat :)

2012. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és csak úgy napról napra kevesebb hangot adott ki, vagy fel sem tűnt hogy másnap már nem? és mennyi idő kellett hozzá? egyik gyógyszer sem vált be?
2012. máj. 2. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Elmúlt már? Mert velem ugyanez a helyzet...

16/l

2015. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Valami újság? 18 lány vagyok es velem is ugyanez a helyzet😭
márc. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!