Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok hízni már 1...

Miért nem tudok hízni már 1 éve és még fogyok is 19 éves vagyok eszek mindent kivéve a levest eszek vajas kenyeret meg ilyeneket mit ajánlatok? Csak értelmes választ szeretnék

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy túlműködés? esetleg genetikai adottság.
2012. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen elottem szolonak igaza lehet,Én is soványnak éreztem magam 49.50 kg voltam aztan elkezdtem dolgozni egy gyorsétterembe fogamzásgátlot is szedtem és igen csak meghiztam azon vettem észre magam hogy picit joval meghiztam mint szerettem volna.Mivel nagyon akartam hizni csak késobb dobbentem rá hogy jééé hát ez igy nem 71kg lettem.Aztan jott a baba és szulés utan sikerult ledobni most 61-60 vagyok de ez is sok szeretnék soványabb lenni nem is 50 de ugy kb 55-56.
2013. márc. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jah és az én pajzsmirigyem is szarakszik nekem alulmukodésem van
2013. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!