Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetek rosszul?

Mitől lehetek rosszul?

Figyelt kérdés
Kb két hete minden nap hányingerem van! Nem hánytam még, de sokszor közel voltam hozzá! Általában, ha nem eszem eleget, vagy az étkezések között több idő telik el megfigyeltem, hogy elkezd fájni a fejem és hányingerem lesz! Orvosnál voltam.. smecta port írt fel a hányinger ellen, egy ideig használ és jól vagyok tőle, de később újra előjön! De visszamenni csak jövő héten fogok tudni! Mitől lehet ez? Eddig nem volt ilyen problémám! Hátha jelent valamit: három hete vírusos hasmenésem volt, amitől lefogytam 5-6 kilót!
2012. ápr. 23. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószinüleg kikészült a gyomrod a vírustól. Igyál langyos kamilla, vagy gyömbér teát.
2012. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam! De már két hete tart! :S
2012. ápr. 23. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A Smecta hasmenés ellen van, nem hányingerre. Arra a Daedalon tabl. a jó.
2012. ápr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"A készítmény heveny és idült hasmenés; továbbá nyelőcső-, gyomor- és bélfájdalmak tüneti kezelésére alkalmas." - elvileg erre is jó!
2012. ápr. 24. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!