Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fekete teától lehetek rosszul?

Fekete teától lehetek rosszul?

Figyelt kérdés

Reggel ittam egyet,akkor nem volt semmi probléma. Aztán elég kellemetlen érzésem támadt,nem tudtam kakilni,pedig ma még nem produkáltam semmit és éreztem,hogy "dugó" van a beleimben. Gondoltam iszok egy teát. Megint feketét ittam és most elég furcsán érzem magam.(kb. fél órája ittam meg.) Ez a koffeintől van?


14/L


2011. júl. 21. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és bocsi,hogy ilyen gusztustalan voltam. De így történt. :/
2011. júl. 21. 18:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy furcsán érzed magad? Mit, hol érzel?
2011. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Picit szédülök és hányingerem van és mintha zsibbadna az arcom.
2011. júl. 21. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony rosszul lehet az ember a feketeteától, mert hiszen abban is van koffein, sőt még talán több is van benne, mint a kávéban. Tudniillik ha a teát is úgy föznénk le, mint a kávét, akkor nagyon erős koffeintartalmú teát kapnánk. Tehát az sem mindegy, hogy mennyi teafüvet teszünk a teafőzőbe. Most látom, hogy 14 éves vagy. Nagyon nem ajánlott ilyen korban fekete teát inni. Inkább gyümölcsteákat fogyassz, azoktól nem lesz ilyen gondod.
2011. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem mellesleg a fekete teának HASFOGÓ hatása van...
2011. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hasfogó hatású? :O Hát akkor én nagyon "okos" vagyok...

2011. júl. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!