Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudnék csinálni magammal?

Mit tudnék csinálni magammal?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, nagyon sovány, 180cm 55kg vagyok. Szeretnék valamit tenni annak érdekében hogy izmosabb és húsosabb legyek, de nem úgy hogy veszek mindenféle szir-szar port meg stb-t. Izmosodni se kondival, hanem itthoni edzéssel. Nagyon nagyon örülnék neki ha tudnátok írni módszereket,ötleteket arra hogy hogyan hízzak,és hogyan izmosodjak. (a genetikában benne van a soványság) de nem fogadom el és tenni akarok valamit hogy megváltozzak. Köszönöm előre is, egy Pesti srác.
2012. ápr. 23. 18:15
 1/9 anonim válasza:
Szia hízni nagyon könnyű ,leadni a kilókat nagyon nehéz.Sokat kell enni sok cukros ételt sok édességet húst tésztát, kenyeret, nápolyit, na mindent ami édes de erre azt szokták mondani hogy nem egészséges,de mégis sokan eszik ,főleg ha hízni szeretnél nem kell betartanod az egészséges élet rendszert belefér azon felül pár tábla csoki is.
2012. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok fehérje (hús, tojás, hal). A mindenfélét összezabálás csak tönkretesz. És próbáld meg a fegyencedzést, ha otthon akarsz edzeni. Szerintem egyhamar nem lesz másra szükséged. :)
2012. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első, hízni könnyű? Eszek egy csomót, mégis egy éve már 47 kiló vagyok.


Fogyni piszok könnyű volt, csak kajacsökkentés, és sport. Hízni maga a pokol, hiába zabálom a sütit, édeset, húst, krumplit,... semmi hatása.

2012. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ez természetes. Ilyen az anyagcseréd.

Annyit tudsz tenni, hogy jókat eszel, meg edzés az izmaidért.

2012. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És 2. válaszoló hogy érted azt a fegyencedzést?
2012. ápr. 24. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2012. ápr. 25. 20:49
 8/9 anonim válasza:

4. nálam is igy van 12 eves vagyok és 30-35 kg vagyok.

nem hizok semmit egyszeruen olyan az anyagcserem hogy egyek eszek rá egy orara meg megyek budira és KILÓNYIKAT X@rok min. egy oran at. Hiába eszek . utálom a sovány,karcsu gebe

alkatomat akárcsak a kérdező . Kérdező hogyha ilyen az anyagcsered mint nekem + meg genetika akk. egyszeruen eselytelen . És nem egészségtelen hanem hizlaló dolgokat egyél pl.: növényi zsir , olaj ilyesmi , tehát olajos dolgokat, nekem az használt néha pár nap után 5 kg és a másik hogyha te is gyakran üríted a szkleted akkor ne mozogj (főleg ne gugolj) inkabb fuss az em annyira x@rtat illetve probálj valami olyanokat enni amik megkotik a hasadat pl : sajt tejtermékek közül néhány , de még valami gyogyszert is probalhatnál vagy io boltokban biztos tudnak neked ajanlani valamit .

2012. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
BIO" bolt"
2012. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!