Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » EZ NORMÁLIS? (kilo)

EZ NORMÁLIS? (kilo)

Figyelt kérdés

13 évesen 49 kilo vagyok,nem látszik rajtam,hogy ennyi vagyok,viszonylag normálisan nézek ki.De úszásórán kicsit szégyellem magam,de lusta vagyok itthon felüléseket csinálni,szerencsére mostanában nem vagyok annyira éhes,pl. nem vacsizok,mert nem kell...A 49 kilo normális??

Rendes válaszokat szeretnék,nem hülyeségeket.

Köszi :DD



2012. ápr. 25. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Fiú vagy Lány?
2012. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentöl függ. Egyrészt nem mindegy, hogy milyen magas vagy, mert egy 13 éves lehet 140 cm is meg 170 is, az sem mindegy, hogy fißu vagy lány. Ezen kivül ha sportosabb vagy, akkor több súly a normális, mintha semmit sem mozognál.


Az, hogy nem vacsorázol, nagy baj, mert egyrészt nem tudod magad rendesen kipihenni, ha a szervezetedben nincs elég tápanyag, másrészt éppen azért, mert déltöl masnap reggelig nem eszel, a szervezeted ezt hiyzi, hogy éhezés jön és elkezd nagyon erösen ZSIRT raktározni, magyarul el fogsz hizni.

Naponta legalább 4-5-ször kell enni, de este lefekvés elött 2-3 órával már nem. Sok zöldséget és gyümölcsöt egyél, lehetöleg sovány húsokat, de ne túl sokat, kenyeret, tésztafélét, édességet, csipszet meg minél kevesebbet.

Naponta legalább egy órát kellene intenziven mozogni, akkor az alakod formálódik és nem hizol.

2012. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 éves,lány,152-153 cm
2012. ápr. 25. 18:47
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 25. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

18 évesen (162) 47 kiló voltam, míg az osztálytársaim 42 kg-osak


úgyhogy nem hinném, hogy ez kevés.

2012. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!