Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami baj van az étvágyammal,...

Valami baj van az étvágyammal, mi lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mostanában, kb. egy hónapja van ez. Van olyan nap vagy napok, amikor egyáltalán nincs étvágyam. Múltkor 2 szelet kenyeret ettem egész nap. De van olyan nap, amikor rengeteget eszek. És egy hete nagyon sokat van hányingerem és szédülök. És nem, nem vagyok terhes! Mi lehet a baj? Orvosnál még nem voltam, mert félek, nehogy a kórházba küldjön... Mit tegyek? Mi lehet a baj?

14/L


2012. ápr. 26. 14:15
 1/7 anonim válasza:

Nekemis ugyanez van.!!!!!!!!!!

Nekem azt tanácsolták hogy nézzessem meg a vérnyomásom,vércukrom.

Meg vashiányos vagyok...

2012. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bomba válasza:
Ne viccelj,minél előbb menj el orvoshoz,ne aggódj,nem fog egyből kórházba küldeni!Szerintem elküld vérvételre max.Szüleidnek beszéltél már erről?Jobb ha őket is beavatod,ha eddig még nem tetted.
2012. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog kórházba küldeni, menj el mielőbb, vérvétel az első, abból már sokat tud az orvos. Attól is szédeleghetsz ha nem eszel, vitaminhiányod is lehet, vérszegénység is, a hányinger lehet savtól is, mivel üres a goymrod.
2012. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látom nem csak én szenvedek ettől.. velem is ez a baj!
2012. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sok a gyomorsavam, mert rettenetesen ég a gyomrom meg a nyelőcsövem is..:S Elmegyek az orvoshoz, de viszont félek a tűktől, ugyhogy nem tudom mi lesz velem a vérvételen..:S

Köszi a válaszokat!:)

2012. ápr. 26. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem is tavaly nyáron, 1 hónapig szinte semmit nem bírtam enni a savtól, vérvételre küldtek, ami egyáltalán nem fájt, nem is éreztem a szúrást, ne félj tőle, nem kell odanézni.

Kaptam gyógyszert ami pár hónapon belül elmulasztotta a savat és visszajött az étvágyam.

2012. ápr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem most csodához határos módon jobb egy kicsit a gyomrom, tudtam is enni. Ez hülye kérdés lesz, de a zöldborsó miatt lehet ez? Mert mostanában úgy eszem az üveges zöldbórsót, mintha terhes lennék. Csak ezt kívánom:D
2012. ápr. 28. 00:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!