Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudom az ízületeimet...

Mivel tudom az ízületeimet karban tartani, illetve megóvni, javítani, ami megtalálható "otthon" is?

Figyelt kérdés
Nem a boltban kapható izületvédőkről érdeklődöm,hanem azokról az élelmiszerekről,esetleg gyógynövényekről stb.... amik az izületre jók.
2012. ápr. 28. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Folyamatos, nem megerőltető mozgás. A legegyszerűbbre gondolok, amit bárhol elbégezhetsz napi néhány percben. Az én csuklóizületemet /még egy paírszeletet sem tudtam megfogni!/az almaecet hozta rendbe 2-3 hét alatt. Napi 2x1 evőkanállal kevés vízben meginni. Én erre esküszöm. A fogyasztását nem szabad abbahagyni!
2012. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arthrosisra:3 citrom, 250gr. zellergyökér, 120 gr. fokhagyma.A zellert, és a fokhagymát megpucoljuk, a citromot csak megmossuk.Átdaráljuk egy húsdarálón, és beletesszük, egy 3 l.-es üvegbe. Lobogó forró vízzel leöntjük. Egy éjszakára dunsztba rakjuk, reggel leszűrjük. Minden nap, reggel, 1 dl.-t megiszunk belőle. Ezt 3 hónapig kell csinálni. A hűtőben 1 hónapig eláll a 3 l.-es üvegben készített elixir.
2012. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!!! Én súlyzós edzést végzek. Jelenleg 102 kg fekvenyomás,és kb 120 kg gugolás. Viszonylag nagy súlyokkal edzek,ezért érdekel. Köszönöm!!
2012. ápr. 29. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!