Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valaki más is, aki evésfüg...

Van valaki más is, aki evésfüggő (kényszerevő), mint én?

Figyelt kérdés
Pillanatnyilag már 90kg vagyok és egyszerűen nem bírok parancsolni magamnak.Még akkor is telezabálom magam,ha egyátalán nem vagyok éhes.Van akinek ugyanez a problémája?
2009. jún. 22. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én is így vagyok.Nézegetek ilyen oldalakat: [link]

és ez erőt ad.Látni a sok szép vékony lányt,hogy én is ilyen leszek egyszer... meg youtube-on nézni az anorexiás videokat, nekem ezek nagyon segítenek!

2009. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is egyfolytában eszek, pedig nem is vagyok éhes.

Az elmúlt két hét alatt 1-2 kilót híztam, pedig itt a fürdőruhás korszak...

Próbálok ellenállni a kajának.

De viszont ami nagy kényszer: Ha tévét nézek, akkor muszáj ennem. Nem tudom, hogy miért. De a moziban sem bírom ki kukorica és kóla nékül.

2009. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ebben szenvedek sajna, de nem tudom, hogy mitévő legyek
2009. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én is ilyen vagyok. Muszáj mindig ennem valamit, a tévézést el se tudom képzelni nélküle, vagy ha egyszerűen csak unatkozom, akkor is egyből megyek a hűtőhöz.

Nekem csak egy szerencsém van: nálunk családi örökség a vékonyság. Amúgy valószínűleg már én jelentős többlettel büszkélkedhetnék...

2009. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
előző: utolsó mondatban kimaradt egy 'is' szó az 'én' után, bocsi
2009. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ti is hasonló súlyban vagytok,mint én?Vagy azért még nem olyan vészes a súlytöbbletetek?

Az utolsó válaszolónak:irigyellek,hogy jók a génjeid! :-)

Amúgy én örökké fogyózok.Tavaly ilyenkor épp 12kg-val voltam kevesebb és a magasságomhoz viszonyítva egész jól néztem ki.Viszont most képtelen vagyok fogyózni,mert a magánéleti kudarcaimat kajába fojtom.

2009. jún. 22. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok annyi kg, mint te. Csak van felesleg a combomon és a fenekemen. Járok edzeni és így könnyebb, meg az oldalak sokat segítenek. Első voltam!
2009. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!