Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a Nutrition...

Mi a véleményetek a Nutrition by Star-Tec étrendkieg gyártóról?

Figyelt kérdés

Pl, az alábbi termék nekem elég szinpatikus ár-érték arányban. Vélemény?

[link]


2012. máj. 5. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnézve az összetételt jónak tűnik, a fehérjetartalom is rendben van és hozzáadott kreatin is van. 100g mehet belőle edzés után. De érdemes lenne nagyobb kiszerelésben venni, nem tudom, hogy van e.

Arra viszont gondolj, hogy ez csak egy kiegészítő, tehát a tömegnövelő étrendednek alapból rendben kellene lenni, úgy többet érsz vele. Ha az oké, nem szóltam.:)

2012. máj. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok mindezzel, csak nekem kicsit gagyinak tűnik ez a gyártó, nemtudom mennyire megbízható stb. 8 féle terméket gyárt...
2012. máj. 6. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra sem ismert annyira, de összetételre jónak tűnik.
2012. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vft válasza:

Sziasztok!

Szerintem nem gagyi, és már rájöttem, h ne a csomagolást és a marketinget kelljen megfizetni a vásárlóknak:)

Nézzük például a Cserpes termékeit:)

Nekem bejött, normális oldódás, normális íz. A barátnőmnek a zsírégetőjük és a diétás italuk volt nyerő...( itt sokkal jobb az összetétel mint a többi termékeknél) nagyon fontos, h ennek utána nézzünk...

Nekem meg az MRP tömegnövelőjük és a fehérje jött be...

Amúgy elvileg van nagyobb kiszerelés, facebookon láttam reklámozni: [link]


Üdv

2013. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Merovingii ***** válasza:
Én megmondom az őszintét , nekem a fehérje , és a tömegnövelője nagyon is tetszik ! fél évig szedtem őket próbaképp , és kellemesen csalódtam ! fél év alatt elég sok izom jött fel rám , de nem vagyok annyira tehetős , hogy havi 30.000-t szánjak rá ! /jelenleg a MUSCLETECH-es cuccokat szedek /
2014. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!