Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnővelő-étrendkiegészítő?...

Furjadék* kérdése:

Tömegnővelő-étrendkiegészítő? Milyet?

Figyelt kérdés

Boltban a Scitec Nutrition Jumbo Professional-t ajánlották, hogy ezt egyem, mivel magas/vékony vagyok.186/62.

Tapasztalatok a szerrel?

Helyes étrend melett, tényleg fel tudok szedni kb 4kiló izmot, mint ahogy a srác mondta?


2012. ápr. 10. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fel tudsz szedni annyit, ha tömegnövelő étrended van. Legyen benne napi 2-2,5g*testtömeg kg fehérje és 5-6g*testtömeg kg szénhidrát.

A Jumbo prof jó lesz neked, edzés után menjen egy adag.

Amúgy ha vennél egy jó tejsavó proteint és hozzá dextrózt vagy supercarb fast-ot, akkor anyagilag is jobban járnál.

2012. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:

4kiló izom az odáig ok, de nem mindegy mennyi idő alatt. Egy doboz/zsák Jumbotól tuti nem szedsz fel 4kg izmot, csak 4kg-al többet fog mutatni a mérleg.


Amúgy én is inkább egy jól belőtt étrendet és fehérjét + szénhidrátot javaslok. Sokkal olcsóbban kijössz és így a reggeli zabot is fehérjével tudod megenni.

2012. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elvileg 40 nap alatt jönne fel ugye az izom.

Értem, lehet akkor nézek valami tejsavósproteint.Valamit tudnátok ajánlani?

Esetleg étrend?Holtudnék utánanézni?Vagy ki tudna nekem összeállítani?

2012. ápr. 10. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél vpx syngex-et. Étrendet itt találsz, válassz a testsúlyodnak megfelelő tömegnövelő étrendet; [link]
2012. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zakathol ***** válasza:

[link]

Olvasd át, a lap alján van tovább gomb is.

Plusz: [link]

Ha ezeket elolvasod garantálom, hogy nem lesz több kérdésed.


Tejsavó fehérje: VPX Syngex, Activlab Muscle Up, Mutant Whey

2012. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2012. ápr. 10. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!