Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Refluxom van mit ihatok?

Refluxom van mit ihatok?

Figyelt kérdés
Víz, kakaó,tea ezen kívűl ihatok 100%-os gyümölcs leveket?(persze nem paradicsom,citrom,narancs)
2012. máj. 7. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A reflux gyógyítható teakúrával.

6 héten keresztül igyál felváltva dió és csalánlevél teát.

Utána esténként orbáncfű tea, napközben fehér akác tea.Ezt szintén 6 hétig. Utána elég hetente, 2 hetente egy csésze fehér akác tea, "emlékeztetőül".

2012. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wolfie75 ***** válasza:

Reflux ellen, tapasztalatból:


[link]


[link]

2012. máj. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy a refluxból nem lehet teljesen kigyúgyulni, mivel hogy mikor diétázok akkor nincsenek panaszaim sav bázis egyensúlyom tökéletes, de amikor mondjuk fűszerest, dobozos üditőt iszok akkor újra gond lesz. 100%-os gyümölcs lé szerintetek ihatok persze nem naracsos,citromosat.?
2012. máj. 8. 07:30
 4/6 anonim ***** válasza:

A szervezeted mindig tudja, hogy mire van szüksége, normál állapotban.

ha túl sok savat termel felborult az egyensúly. A nagy gyógyszerlobbi szeretné, ha beszednéd a termékeit, neki az az érdeke, hogy elhitesse nem gyógyítható a reflux.

Pedig gyógyítható.:)

2012. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vízzel hígitva ihatod a gyümölcsleveket. Majd kitapasztalod, hogy melyiket.
2012. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gyógyitható? teával? én átalában azt iszok de mégsem gyógyultam meg tőle.
2012. máj. 8. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!