Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mar 4 hete fogyozom. Mit...

Mar 4 hete fogyozom. Mit tehenek meg hogy gyorsabban menjen?

Figyelt kérdés
Sajnos zoldseget ilyesmit amivel fogyokurazni lehet nem eszek.Krumplis tesztas vagyok.A minumum amire letudtam adni az a piritos sok folyadek.neha gyumolcs,2 naponta fott rizs felcsomag mert nagyon ehes vagyok fott kajara.Vasarnap van az egyetlen nap amikor rendesen ebedelek.Persze nem nagy adagot.Nem is bir annyit mar a gyomrom.Beleferek mar a regebbi nadragaimba ami kb 2-3 kilo fogyas eddig.(rossz a merleg mindig osszevissza mutat dolgokat!)Minden nap tornazok ha lehe 2 szer is egy nap.Felules labemeles neha sulyzozok is.De nagyon lassan megy minden.Nem szeretnem feladni csak szemre nincs semmi valtozas.A hasam ugyanolyan megereszkedett,szeles "uszogumi".Van vaalami otletetek mivel lehene meggyorsitani a fogyast?Tenleg nem szeretnem feladni!
2012. máj. 13. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj gyorsabban,mert az már nem egészséges.Heti 1kg fogyás a megengedett.
2012. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a candida diétával fogytam 3 hónap alatt 10 kilót

[link]

2012. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sem a krumpli, sem a tészta nem segít fogyni. De a koplalás sem. Sajnos nem eszel zöldséget? Ez milyen szöveg? Ha normális súlyt szeretnél elérni, akkor hús, tojás, zöldség, gyümölcs alkossa az étrended alapját! Krumpli, tészta, kenyérfélék és a cukor meg erősen felejtősek! Így tudnád meggyorsítani a fogyást.
2012. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!