Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrontás- szándékos...

Gyomorrontás- szándékos gyomorrontás-hogyan?

Figyelt kérdés
Gyomorrontás lenne az ürügyem egy esemény lemondására, ahol nincs kedvem részt venni. Hogyan tudnám elrontani a gyomromat, hogy hánnyak is? Konkrét ételek bizonyos mennyisége? Esetleg ételek szerencsétlen párosítása, mely hazavágja a gyomromat?

2012. máj. 15. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Leellenőrzik, hogy valóban gyomorrontásod van-e? Mert ha nem, akkor szerintem feleslegesen ne tedd ki magad ilyennek... :S Miért nem elég, ha csak azt mondod, hogy rosszul vagy?

Egyébként én pl attól hányok, ha nagyon gyorsan sok-sok vizet lenyelek..

2012. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A romlott tejnél nincs jobb, én már egy kortytól hányok, ha te többet is megtudsz inni....:D
2012. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos igen van aki látja hogy valóban rosszul vagyok-e, a romlott tejet lehet kipróbálom :)
2012. máj. 15. 23:05
 4/5 anonim válasza:
igyál 1 kis étolajat.. garantált az azonnali fosás, hogy szépen fejezzem ki magam :D
2012. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bajer ***** válasza:
egy doboz cigiből a dohányt edd meg, ez nikotin túladagolást okoz és gyomorrontást
2013. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!