Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A pattanásosság okának felderí...

A pattanásosság okának felderítése miatt lisztmentes diétába kezdtem, nem tudom hogy fogom kibírni, milyen ételeket ehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

semmi tej alapút sem fogyasztok pont emiatt


ma pl olyat ettem vacsorára, hogy saláta-tojás-kolbász-fokhagyma-retek

de elég fura így kenyér nélkül meg jól is esne enni..


ebédre mit ehetek? azt tudom hogy mit ne, de mégis mit lehetne ilyenkor?

18f



2012. máj. 19. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A zsírtól és fűszerektől van,nem a liszttől.
2012. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha így lenne nem lenne, mivel nem eszem sok zsírt és fűszerezést sem csípem..azért köszi
2012. máj. 19. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lisztérzékeny vagyok, úgyhogy tudom, hogy így is rengeteg ételt ehetsz.

tojás, krumpli, rizs, hús, felvágottak, zöldségek, gyümölcsök, magvak (szotyi, dió stb.), főzelékek, cukor, csokik(bár a pattanások miatt ezt inkább nem írnám), levesek, puffasztott rizs, műzlik (bár ilyet lisztérzékenyek nem ehetnek, de a te diétádba ez gondolom belefér), lekvár. Most több nem jut eszembe, de azért remélem tudtam adni pár kaja-ötletet.

2012. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kenyeret is ehetsz, csak nem búzát, hanem kukoricát. és nagyon jók ezek az extrudált kukoricakenyerek.
2012. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad nem eszel fűszereset. A kolbász tele van fűszerekkel ha nem tudnád.
2012. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem szoktam enni fűszereset, kolbászt sem, csak most mivel nekiálltam ennek a diétának, vmit kell ennem , így is éhes vagyok de ha még azt sem ennék nem tudom mit lehetne

de akkor inkább azt sem fogok..

2012. máj. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!