Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem iszok, és nem eszek a...

Linda.21 kérdése:

Ha nem iszok, és nem eszek a mai nap folyamán, elájulhatok e!?

Figyelt kérdés
És ha igen be vihetnek a kórházba is emiatt ? Elég sokszor esik le a vércukorszintem, ha ez esetleg közrejátszik. És még régebben kórházba is kerültem ájulás miatt. Csak normális válaszokat légyszíves, mert elég fontos lenne.

2012. máj. 22. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy elájulhatsz

egyél napi 5-ször és nem lesznek ilyen gondjaid

2012. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
evés nélkül még kibirod,de akkor gyümölcslevet,méghozzá 100%-osat,tejet,limonádét
2012. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És kórházba lehet emiatt kerülni ?
2012. máj. 22. 14:16
 4/7 anonim válasza:

Nagyon jól tudod Te is, hogy mi a következmény. Ahogy írod, leesik a vércukor és ájulás léphet fel. Igen bevitethetnek a kórházba is.


Ha az ember nem eszik, az nem olyan veszélyes, de inni kell, mert a folyadékhiány sokkal rosszabb a szervezetnek. Pláne a veséknek! Nem lesz vizelet. Nem tud a méreganyag eltávozni a szervezetből.

2012. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 22. 17:01
 6/7 jánosi katallin válasza:
sziasztok én tegnap este óta nem ettem semitsem és érzem magamon hogy alig birok járni ki vagyok száradva és fáj a bordám meg émejgek szerintetek hivjam magamra a mentőt vagy nem a párom elment a haverjaival csavarogni hivjak mentőt vagy nem
2017. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jánosi katallin válasza:
kicsit kezdek képzelődni és ételekre gondolok már magamsem tudom mivan de kirázz a hideg a kezeim hidegek mit tegyek
2017. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!