Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen édesítőt használjak...

Milyen édesítőt használjak ami nem túl drága, és egészséges?

Figyelt kérdés
Sokat halottam,hogy a fehér cukor,és az édesítőtabletta sem jó,mert rákot okoz,és hizlal,akkor mit lehet,az oké,hogy méz,de a kávémba mit tegyek?Ki mit tud ajánlani,ami nem is olyan drága?
2012. máj. 26. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden szintetikus édesítő káros! Még a kevés mézzel jársz a legjobban, ha nem tudod meginni keserűen.
2012. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Finom a méz, a kávéba :)

Én szőlőcukorral édesítek. DMben lehet kapni olcsón.

2012. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amit keresel nem létezik, és tudok olyan édesítőt (nyírfacukor)ami egészséges, de fél kiló 1500 Ft. És csak olyat eszek, mert cukorbeteg veszélyeztetett vagyok. Ha akarsz vegyél, de drága. De kevesebb kel belőle, mint a sima cukorból, mert jobban édesít. Bio boltokban lehet megkapni.
2012. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a nyírfacukrot tudom, de az drága. A szőlőcukor semmivel sem jobb, mint a fehér. Sőt...
2012. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, hogy valaki nem néz hülyének a nyírfacukor miatt, és igazad van, a szőlőcukor ugyanolyan rossz mint a fehér cukor. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5PVTH..
2012. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És a gyümölcs cukor,arról mi a véleményetek?
2012. máj. 28. 12:21
 7/11 Julie S ***** válasza:

A gyümölcscukor sem jó.

Van stevia (sztívia) is, de az se olcsó. És nem biztos, hogy ízleni fog.


Én mézet teszek a kávémba. De mostanában egyre többször iszom édesítés nélkül. :)

2012. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A méz, a fruktóz(gyümölcscukor), a glükóz(szőlő-kristálycukor) ez mind nem jó, a felszívódás mindegyiknék hasonlóan játszódik le. A két jó, a nyírfacukor, és a stevia, amit már olvastam is, hogy írták.
2012. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a teát iszom magába. Okádék íze van, de hát valamit valamiért.
2012. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként megjegyzem a rák sem olyan ám hogy csak hopp megeszel egy szem édeskét és má rákos leszel. Az hosszú évek, évtizedek.
2012. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!