Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A pszihés hányinger ellen mit...

A pszihés hányinger ellen mit csináljak? (több lent)

Figyelt kérdés
hogyan lehet ezt megálitani ? nekem csak akkor jön elő ha nem gondolok semmire ha lefoglalom a gondolatokat akkor nincs baj anélkül meg rosszul vok mit tegyek?

2012. máj. 27. 19:22
 1/2 anonim válasza:
0%
ezt én se vágom mé van, anyámat mindig elkapja a hányinger pedig má nem is él...
2012. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Juj... Néhány éve én is ezzel küszködtem, meggyűlt a bajom vele eléggé. Talán még jobban is, mert hiába próbáltam olyankor másra gondolni nem ment, és nem csak hányingerem volt, hanem rókáztam is. Nagyon rossz időszak volt, mondjuk nem csak úgy jött, volt alapja is a dolognak.


Óriási elhatározás és nagyon nagy akaraterő kell hozzá. Legyél elszánt, gondold át a dolgaidat, hogy most igen is túl leszek rajta, nem adom fel! Idő kell hozzá, míg ennek köszönhetően a fejedben átalakulnak a dolgok és úgy is lesz!


Sok sikert!

2012. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!