Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem tudok enni, mert az étel nem elég finom?

Figyelt kérdés
Éhesnek érzem magam, de akárhogy erőlködök nem tudok enni.
2012. máj. 31. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mást próbálsz enni akkor sem megy?

Bár szerintem ha nagyon éhes az ember,akkor majden mindegy

2012. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggel rizst és csirkemellet ettem, aztán kiflivel ettem húst. Mindkétszer csak a felét tudtam megenni (évek óta ugyan akkora adagot szedek ki), most pedig kukoricapelyhet próbálok enni, de úgy érzem h legszívesebben kiköpném annyira nem megy.
2012. máj. 31. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:

ez lehet betegség miatt is,ami épp kialakult vagy csak most kezd kialakulni.lelki okai is lehetnek pl.:rossz kedved van,családi gondok,szerelmi bánat akármi. vagy lehet még idegesség miatt is.

próbáld meg minél hamarabb megtalálni az okát és változtass rajta,ha kell akkor pszichológus segítségével,mert ennek hosszú távon elég drasztikus fogyás lesz a vége (ezt tapasztalatból mondom)nem beszélve arról,hogy a hosszútávú stresszes életnek soha nincs jó vége. egy idő után szépen elkezd fájni mindened(gyomor,has,fej,végtagok stb..) amin ha nem változtatsz akkor depresszió lesz a vége...


NEM RÁD IJESZTENI AKAROK,csak leírtam mitől lehet és minek mi lehet a következménye!amiket írtam,tapasztalatból írtam!

nagyon remélem,hogy csak egy kialakulóban lévő vírusos betegség miatt van!egyébként legtöbbször ez az oka annak,ha valaki nem tud enni!

2012. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!